turmalín mix náramek

Kód: 142
Neohodnoceno
399 Kč
Skladem

Úžasný náramek z několika druhů turmalínu.

Kuličky 4mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náramek z několika druhu turmalínu, černého (skoryl), růžového (rubelit) , zeleneho (verdelit) , hnědeho (dravit).

SKORYL

Je nejsilnějšíí ochranný kámen ,který známe.Chrání nás před vnějšími negativními vlivy,jednak vlivy prostředí jako je kosmické a pozemské záření,patogení zóny nebo spodní proudy,jednak vlivy našeho okolí jako je lidská zášť a zloba,která nás nejen může oslabit,nám uškodit,nýbrž i nakazit jako virus.Skoryl je nám jakýmsi štítem, neboť negativní energii,která nás obklopuje, odpuzuje,odkloňuje a rozptyluje dřív než je schopna vstoupit do naší aury.Spolu s růženínem a horským křišťálem je skoryl rovněž kamenem vhodným pro ložnici,kde soustavným čištěním celého prostoru napomáhá našemu zdravému nerušenému spánku.Podporuje vlastnosti jako –vážnost,sebekontrola,disciplína, ctižádost,cílevědomost.
Posiluje naši odolnost proti virům poškozující nervovou tkáň,posiluje nervovou a lymfatickou soustavu,srdce,krevní oběh a svalstvo,zmírňuje bolesti všeho druhu

Červený turmalín (Rubelit) je vyhlášeným kamenem moci. Zejména nad vlastním životem. Rubelit dokáže aktivovat energii v momentech, kdy se potřebujeme prosadit, dosáhnout uznání, vést lidi, prezentovat se.
Červený turmalín (i jiné turmalíny) se ve Feng Šuej využívá všude tam, kde je třeba dát do rovnováhy jin a jang energii.
Jako silný ochranný kámen umísťujeme turmalín poblíž vchodových dveří, na místo, kde pracujeme nebo se nejčastěji nacházíme.
Rubelit dokáže velmi silně podpořit v dosahování cílů, v kariéře, dokonce i v momentech tápání "co dál". Za tímto účelem by neměl chybět na pracovním stole, v jižním Feng Šuej sektoru, případně na západě.
Ve Feng Šuej v ložnici přináší tento kámen největší užitek při potřebě zvýšení sexuální energie a libida.
V západním sektoru nám rubelit poslouží při potřebě inspirace, nových myšlenek a tvůrčích záměrů.
Rubelit shodně jako rubín přináší hojnost, proto má neocenitelné místo i v jihovýchodním sektoru Feng Šuej.
Rubelit je rychle působící kámen. Má všestranné léčivé schopnosti. Detoxikuje, posiluje játra, posiluje srdce a krevní oběh, podporuje trávení.
Dodává dobrou náladu.

Zelený verdelit je silně vibračním kamenem harmonie. Má velmi uklidňující a léčebné účinky na psychiku člověka, ale i na prostředí, ve kterém se člověk pohybuje. Můžeme jej odložit na pracovní stůl, kde rozptyluje negativní vlivy, které nás obklopují, jako je stres, shon a potřeba rychlého plnění zadaných úkolů. verdelit v rukách zkušeného léčitele dokáže harmonizovat tok energií v lidském organismu a to tak, že se krystal Verdelitu postupně pokládá a jednotlivé čakry (energetické zóny v těle), kde odstraňuje blokády psychického charakteru. Tyto blokády mohou způsobovat psychickou nerovnováhu, podrážděnost a sníženou schopnost vypořádat se stresovými situacemi, někdy ale mohou vyústit i v onemocnění orgánů nacházejících se v blízkosti zablokované čakry. Verdelit z naturshop.cz do našeho myšlení vnáší klid a pomáhá nám rozumně a moudře se rozhodnout, stojíme-li na prahu důležitých životních kroků. V tělesné rovině nás turmalín verdelit zbavuje jedovatých látek a tím jak jsme odolnější vůči stresu, uklidňuje a regeneruje srdce.