rubín náramek

Kód: 400
Neohodnoceno
899 Kč
Skladem

Nádherný šperkový ,magický,ochranný náramek

kuličky 7mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tomuto kameni barvy holubí krve byla odpradávna připisována magická moc. Byl považován za kámen života. Jeho síla měla ochraňovat tělo majitele před morem  a duši před ďáblem .

Rubín probouzí lásku, sebedůvěru, motivaci a vitalitu. Učí lásce k sobě samému a povzbuzuje sílu osobnosti. Stimuluje mysl a umožňuje překonat sexuální problémy, díky čemuž probouzí nezměrnou vášeň a intenzívní prožitky.
Zvyšuje schopnost koncentrace, což má pozitivní vliv na produktivitu práce. Díky plnému soustředění je docíleno rychlého pochopení potřebných skutečností. Přináší radost, bohatství a touhu po životě. Zahání strach, smutek a negativní myšlení. Zbavuje nočních můr a navozuje klidný spánek. Rubín je krystal, který pomáhá zbavit se veškerých závislostí a dokáže přeměnit negativní energii v pozitivní. Odvrací násilné projevy nás samotných i osob v našem okolí.
Je doporučováno nenosit rubín blízko solaru plexus, může to mít negativní vliv. Tento krystal tvoří dokonalou ochrannou bariéru proti psychickým útokům a proti těm, kteří nám chtějí vysát energii.

 

Léčivé účinky

Zajišťuje rovnováhu svalového systému
Zlepšuje vidění
Pomáhá odstranit infekce
Zvyšuje odolnost organismu proti nákaze
Umožňuje předcházet střevním potížím
Léčí žaludek a dělohu
Povzbuzuje trávicí trakt
Čistí lymfatický systém a slinivku břišní
Chrání před vznikem kožních chorob a léčí je
Má příznivý vliv na krevní oběh

 

Doplňkové parametry

Kategorie: NÁRAMKY
ČAKRA: čtvrtá, první
měsíční znamení: lev, váhy, beran, rak