lávový kámen s jaspisem a ochranami

Kód: 175
Neohodnoceno
299 Kč
Skladem

Šperkový náramek z lávového kamene doplněn jaspisem a ochrannými přívěsky

kulička 10mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lávový kámen ve vás probudí váš vlastní rezervoár síly. Už po pár minutách nošení lze cítit, jakým způsobem kámen komunikuje s vaší krví. Objevují se pocity vnitřního tepla a síly, kterou si pamatujeme ještě z dob dětství. Objevuje se dávno zapomenutá radost a důvěra v život, pocit "ano, patřím sem, jsem tady správně, jsem v bezpečí, všechno je v pořádku". Lávový kámen přináší více, než se na první pohled zdá - vitalitu, sílu, energii, zdraví, důvěru, radost a ochranu.
Lávový kámen je odjakživa používán coby silný ochranný amulet, který z vás sejme břímě depresí, nechuti do života, letargie, únavy, nemocí, apod.Díky obnově a podpoře proudu životní síly se zlepší vaše nálada, zdraví a vitalita, budete cítit svou vlastní sílu a budete cítit silné spojení se Zemí. Tím pádem si na vás nějaké špatné nálady, chmury a nechuť do života nepřijdou, nebudou mít zkrátka šanci.

Jaspis
Podporuje toleranci a trpělivost, zbavuje nerozhodnosti, podporuje nezištnost, skromnost, soucit a posiluje dobrou vůli, zjasňuje mysl, potlačuje deprese, chrání před zlobou a nenávistí.
Podporuje chuť k jídlu, je velkým pomocníkem při léčbě poruch příjmu potravy, jako jsou nechutenství, mentální anorexie či bulimie. Staví krvácení, pomáhá při léčbě ženských onemocnění, zejména vejcovodů a vaječníků, pomáhá při překonávání nevolností v těhotenství i při porodu. Léčí ledviny a močový měchýř, potíže aorty a celého krevního oběhu, srdeční choroby, mozek, onemocnění sluchového ústrojí, nepravidelnosti menstruačního cyklu i neplodnost. Je nápomocen i při léčbě leukémie a zhoubných nádorů a působí jako jejich prevence. Aktivuje funkci jater, žlučníku, sleziny i slinivky, je schopen odstraňovat radioaktivitu z těla.

Spojuje s elementární silou Země. Učí nesobeckosti a skromnosti, posiluje krev, propůjčuje vitalitu, stabilitu a trpělivost. Pročišťuje a transformuje fyzické tělo do síly a vytváří tím pocit klidu a bezpečí

FÁTIMINA RUKA (CHAMSA)
Fátimina ruka je starodávný amulet pro magickou ochranu před zlým nebo uhrančivým pohledem.Protože Fatimina ruka chrání před uhrančivým pohledem, stává se, že v několika příkladech tento amulet zdobí Boží ochranné oko.Když si dáte tento amulet na klíče od auta, nenabouráte (nebo vás to alespoň ochrání před nežádoucími následky).Fátimina ruka je symbolem ochrany proti uřknutí a chrání dům i jeho obyvatele.
Samotná funkce Fátiminy ruky jako amuletu je špíše ochranitelská. Ochraňuje rodinný krb, nositelce přináší štěstí, spokojenost a zdraví a také chrání proti uhranutí.

SYMBOL OM

Nejstarší a nejvýznamnější mantra tibetského buddhismu je přiřazena Avalókitéšvarovi. Ve volném překladu znamená "klenot v lotosu". Klenot (duch osvícení) povstává z lotosu lidského vědomí. Pro tibetského budhistu představuje odříkávání této mantry výraz milosrdenství a přání dosáhnout osvobození (nirvány) pro blaho všech živých bytostí.
“Om“ - starodávný znak
Znak tvoří vizuální formu magického znaku mantry,
Usnadňující prožitek stavu osvícení a jednoty s nejvyšším.
Je symbolem absolutna,jednoty a moudrosti,
, stvoření světa, nekonečna a sjednocení všech moudrostí. Zvuk „Om“ je základním zvukem, z něhož vzešel celý svět.Je ochranným a léčivým symbolem. Dodává sílu a moudrost.