Nezapomeňte si objednat včas - zásilky odesíláme do 17. 12. 2019.

křištálový náramek s vrostlicemi turmalínu

Kód: 190
Neohodnoceno
249 Kč
Skladem

náramek spojující ůčinky křišťálu a turmalínu

tvar kamene šiška cca 10 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křišťál

symbolizuje světlo na zemi, jeho očistnou, léčivou energii.
Negativní energii odebírá a pozitivní nás nabíjí. Podněcuje inspiraci, intuici, jasnozřivost.
Očišťuje duši a posiluje strukturalizaci celého těla. Má kladný vliv na posilování životního partnerství. Mírní bolesti, především nervového původu. Urychluje léčení popálenin a kožních nemocí. Zeslabuje působení ultrafialového záření, elekronického smogu, rentgenových a radioaktivních paprsků, patogenních zón. Pomáhá při vnitřních, srdečních a nervových potížích. Jeho hlavním přínosem je schopnost očišťovat ústrojí krevního oběhu od všech škodlivin způsobených kouřením, konzumací alkoholu, tučných jídel, nedostatkem pohybu a stresy. Tím brání vzniku arterosklerózy, infarktu, anginy pectoris. Příznivý účinek má i při léčení očních chorob. Významné je i jeho použití na ochranu prostor před negativní energií.

Turmalín skoryl

Je nejsilnějším ochranným kamenem, který známe.

Chrání nás před vnějšími negativními vlivy, jednak vlivy prostředí jako je kosmické a pozemské záření, patogení zóny nebo spodní proudy, jednak vlivy našeho okolí jako je lidská zášť a zloba, která nás nejen může oslabit, nám uškodit, nýbrž i nakazit jako virus.
Skoryl je nám jakýmsi štítem, neboť negativní energii, která nás obklopuje, odpuzuje,odkloňuje a rozptyluje dřív než je schopna vstoupit do naší aury.Spolu s růženínem a horským křišťálem je skoryl rovněž kamenem vhodným pro ložnici,kde soustavným čištěním celého prostoru napomáhá našemu zdravému nerušenému spánku.Podporuje vlastnosti jako vážnost, sebekontrola, disciplína, ctižádost, cílevědomost.
Posiluje naši odolnost proti virům poškozující nervovou tkáň, posiluje nervovou a lymfatickou soustavu,srdce,krevní oběh a svalstvo, zmírňuje bolesti všeho druhu.

Doplňkové parametry

Kategorie: NÁRAMKY
barva: černá
měsíční znamení: vodnář, lev, kozoroh