Korund (safír a rubín)

Kód: 625
Neohodnoceno
999 Kč
Skladem

Nádherný šperkový náramek z korundu ,safír,rubín.

Kuličky o ø 8 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rubín

Rubín probouzí lásku, sebedůvěru, motivaci a vitalitu. Učí lásce k sobě samému a povzbuzuje sílu osobnosti. Stimuluje mysl a umožňuje překonat sexuální problémy, díky čemuž probouzí nezměrnou vášeň a intenzívní prožitky.

Zvyšuje schopnost koncentrace, což má pozitivní vliv na produktivitu práce. Díky plnému soustředění je docíleno rychlého pochopení potřebných skutečností. Přináší radost, bohatství a touhu po životě. Zahání strach, smutek a negativní myšlení. Zbavuje nočních můr a navozuje klidný spánek. Rubín je krystal, který pomáhá zbavit se veškerých závislostí a dokáže přeměnit negativní energii v pozitivní. Odvrací násilné projevy nás samotných i osob v našem okolí.

Je doporučováno nenosit rubín blízko solaru plexus, může to mít negativní vliv. Tento krystal tvoří dokonalou ochrannou bariéru proti psychickým útokům a proti těm, kteří nám chtějí vysát energii.Léčivé účinkyZajišťuje rovnováhu svalového systému

Zlepšuje vidění

Pomáhá odstranit infekce

Zvyšuje odolnost organismu proti nákaze

Umožňuje předcházet střevním potížím

Léčí žaludek a dělohu

Povzbuzuje trávicí trakt

Čistí lymfatický systém a slinivku břišní

Chrání před vznikem kožních chorob a léčí je

Má příznivý vliv na krevní oběh

Safír

Safír je kamenem moudrosti, přináší klid, ochraňuje lásku, podporuje věrnost. Přitahuje bohatství a prosperitu. Potlačuje depresi a udržuje rovnováhu v těle. Umožňuje soustředění, uklidňuje mysl, zbavuje nežádoucích myšlenek a napětí. Potlačuje depresi a duchovní zmatek. Odstraňuje zklamání.

Léčebné užití: posiluje oči, snižuje horečku, zastavuje krvácení z nosu, posiluje cévy, léčí štítnou žlázu a krevní poruchy, pro detoxikaci , reguluje činnost žláz, uklidňuje přílišnou aktivitu, odstraňuje stres.