Jahodový křemen

Kód: 2754
1 hodnocení
99 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jahodový křemen je nazýván zlatým léčitelem, napomáhá léčení s rychlým účinkem. Chrání zejména proti infekčním chorobám, úrazům a jiným nebezpečím. Zvyšuje sebedůvěru a pomáhá uvědomit si vlastní cenu. Ulevuje při úzkosti, zklamání a melancholii, odstraňuje slabost. Dodává tělu energii, je vhodný při duševní práci. Jahodový křemen je pomocníkem při hledání vlastní cesty, dodává potřebnou sílu k překonání obav a k vykročení novým směrem.

Křišťál je kamenem zdraví, štěstí, lásky a bohatství. Je to všeléčící kámen, přináší novou energii a odbourává vše negativní. Čistí a harmonizuje čakry a léčí celé tělo. Posiluje účinky jiných kamenů a také zesiluje prosebné myšlenky či motlitby. Křišťál položený uprostřed pokoje vytváří harmonii a pohodu. Křišťálový amulet se dává dětem při narození, aby je ochraňoval po celý život. Je vhodný také pro adaptaci zvířátek z útulku, pomáhá rychle se začlenit do nového domova a zapomenout na prožité útrapy či pro starší zvířátka, aby jim dodal energii. Křišťál rozvíjí duchovno a duševní inteligenci.

Druh: oxid železa, Čakra: základní, Element: Oheň

Využití: nespavost, trávení, játra, slinivka, svaly, kostra, ukládání minerálů, imunita, křeče, menstruační bolesti, plíce, průdušky, viróza, horečka, infekční onemocnění, žloutenka

Umístění: do kapsy, na kůži dle potřeby,Znamení zvěrokruhu: Beran, Býk

Čištění: vodou

Dobíjení: položený na surovém křišťálu