Nezapomeňte si objednat včas - zásilky odesíláme do 17. 12. 2019.

Ametyst s růženínem

Kód: 754
Neohodnoceno
199 Kč
Skladem

 Náramek z duchovního kamene ametystu doplněn o kuličku kamene lásky růženínu. Průměr kuliček  8 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ametyst je především kámen duchovní čistoty a meditace. Podle čakra-nauky náleží do nejvyššího centra energie, do centra temene. Vše pozemské, vyjádřené v jeho fialové barvě červení, ohněm smyslu a životodárné síly, prostupuje modří duchovního života. Takto se stává kámen mostem mezi Zemí a Nebem, mezi duší a duchovnem. Svou harmonickou září současně uvádí do rovnováhy i v nižší rovině naši mysl a cit.
Ametyst je také symbolem proměny, reprezentuje proces alchymie a otvírá mnohá tajemství života, aniž bychom jim mohli pouhým rozumem porozumět. Osvětluje nám denní vize a noční sny, prosvětluje pohled do budoucna i na druhou stranu života.
Ametyst je i kámen inspirace, obohacuje naši meditaci nadosobní láskou, podporuje v nás obětavost a nezištnost, touhu pomáhat bližním. V našem křesťanském světě je ametyst symbolem vnitřní čistoty, cudnosti, pokory a sebeobětování.

 

RŮŽENÍN
Je to kámen lásky a srdce ,probouzí cit něžnosti,mírnosti,přátelství a nesobecké lásky.Oživuje v nás fantazii,bohatou inspiraci, tvořivého ducha a schopnost vidět dál než kam dosahují naše smysly.Učí nás trpělivosti při řešení problémů a komunikací s lidmi.V duchovní rovině nás provází na cestě hledání jako strážný anděl.S jeho pomocí se ubráníme všemu špatnému a hrubému,co nás při naší slabosti někdy strhuje zpět.Při meditaci nám pomáhá otevřít srdce nadsmyslové lásce,která nezná potřebu vlastnit.
Reguluje srdeční rytmus,pomáhá proti nespavosti,pomáhá při léčení nemocí pohlavních orgánů a neplodnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: NÁRAMKY
ČAKRA: šestá
měsíční znamení: kozoroh, beran, ryby