Křišťál z Nepálu

Kód: 517
Neohodnoceno
999 Kč
Skladem

Nádherná mála z nepálského křišťálu.

Kuličky o ø 10 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

KŘIŠŤÁL

Křišťál symbolizuje světlo na zemi,jeho očistnou,léčivou energii.

Negativní energii odebírá a pozitivní nás nabíjí.Podněcuje inspiraci,intuici, jasnozřivost.

Očišťuje duši a posiluje strukturalizaci celého těla. Má kladný vliv na posilování životního partnerství. Mírní bolesti, především nervového původu. Urychluje léčení popálenin a kožních nemocí. Zeslabuje působení ultrafialového záření, elekronického smogu, rentgenových a radioaktivních paprsků, patogenních zón. Pomáhá při vnitřních, srdečních a nervových potížích. Jeho hlavním přínosem je schopnost očišťovat ústrojí krevního oběhu od všech škodlivin způsobených kouřením, konzumací alkoholu, tučných jídel, nedostatkem pohybu a stresy. Tím brání vzniku arterosklerózy, infarktu, anginy pectoris. Příznivý účinek má i při léčení očních chorob. Významné je i jeho použití na ochranu prostor před negativní energií.

JAPA MÁLA

Modlitební korále Japa Mála je tradiční indický růženec ze 108 korálků. Japa v sanskrtu znamená opakovat a Mála znamená věnec.

Zároveň je Japa Mala vyrobena z určitého materiálu s příznivými účinky na lidské tělo i mysl, takže i samo jejich nošení má pozitivní vliv.

Mála je tradiční tibetský buddhistický růženec, který má 108 kuliček a používá se k počítání při odříkávání posvátných manter. Mála se nosí v ruce, omotaný kolem zápěstí, nebo kolem krku. Číslo 108 je buddhistickým nejposvátnějším číslem. Toto číslo má i jeden velmi praktický význam pro každého modlícího se, protože pokud je potřeba recitovat mantru stokrát, tak stačí pouze jednou obejít prsty Málu, zbylých osm manter navíc obětuje modlící se ve prospěch všech cítících bytostí. Začátkem i koncem Mály je tzv. „kulička učitele", která symbolizuje moudrost i prázdnotu. Po odrecitování 108 manter a „projití" celé mály se tato otočí a nový cyklus začíná v obráceném směru

Doplňkové parametry

Kategorie: NÁHRDELNÍKY
ČAKRA: SEDMÁ
měsíční znamení: vodnář, lev, kozoroh