Granát

Kód: 574
1 hodnocení
399 Kč
Skladem

Nepálský růženec z granátu ,kamene energie a vitality.

Kuličky o ø 7mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

GRANÁT

Dodává životní energii, podněcuje k činnosti, obecné i sexuální aktivitě, podporuje nadšení, vytrvalost, představivost, vůli a sebedůvěru, zmírňuje deprese.
Napomáhá k regeneraci organismu a buněk, podporuje tvorbu červených krvinek. Povzbuzuje vitalitu, reguluje krevní tlak a oběh, posiluje srdce, zastavuje krvácení. Upravuje příčiny hormonálních a sexuálních poruch, působí jako sexuální stimulant a pomáhá léčit impotenci způsobenou psychickými problémy. Léčí revma, nervovou soustavu, kloubní a svalové problémy, záněty, posiluje funkci jater a ledvin.
Dodává životní sílu, sílu vůle, sebedůvěru a úspěch. Otevírá pohled do utajovaného, až k jasnovidnosti. Povzbuzuje sexualitu a pomáhá ji přetransformovat na vyšší sílu. Na tělesné úrovni pomáhá při onemocnění pohlavních orgánů a posiluje krevní oběh.

JAPA MÁLA
Modlitební korále Japa Mála je tradiční indický růženec ze 108 korálků. Japa v sanskrtu znamená opakovat a Mála znamená věnec.
Zároveň je Japa Mala vyrobena z určitého materiálu s příznivými účinky na lidské tělo i mysl, takže i samo jejich nošení má pozitivní vliv.
Mála je tradiční tibetský buddhistický růženec, který má 108 kuliček a používá se k počítání při odříkávání posvátných manter. Mála se nosí v ruce, omotaný kolem zápěstí, nebo kolem krku. Číslo 108 je buddhistickým nejposvátnějším číslem. Toto číslo má i jeden velmi praktický význam pro každého modlícího se, protože pokud je potřeba recitovat mantru stokrát, tak stačí pouze jednou obejít prsty Málu, zbylých osm manter navíc obětuje modlící se ve prospěch všech cítících bytostí. Začátkem i koncem Mály je tzv. „kulička učitele", která symbolizuje moudrost i prázdnotu. Po odrecitování 108 manter a „projití" celé mály se tato otočí a nový cyklus začíná v obráceném směru

Doplňkové parametry

Kategorie: NÁHRDELNÍKY
ČAKRA: první
měsíční znamení: lev, beran, štír