Turmalín skoryl

Kód: 2211
1 hodnocení
439 Kč
Skladem

Rozměry: cca 9 cm x 6 cm (šířka x výška)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je nejsilnějšíí ochranný kámen, který známe. Chrání nás před vnějšími negativními vlivy,jednak vlivy prostředí jako je kosmické a pozemské záření, patogení zóny nebo spodní proudy,jednak vlivy našeho okolí jako je lidská zášť a zloba,která nás nejen může oslabit, nám uškodit,nýbrž i nakazit jako virus.Skoryl je nám jakýmsi štítem, neboť negativní energii, která nás obklopuje, odpuzuje,odkloňuje a rozptyluje dřív než je schopna vstoupit do naší aury. Spolu s růženínem a horským křišťálem je skoryl rovněž kamenem vhodným pro ložnici,kde soustavným čištěním celého prostoru napomáhá našemu zdravému nerušenému spánku. Podporuje vlastnosti jako –vážnost, sebekontrola,disciplína, ctižádost, cílevědomost.

Posiluje naši odolnost proti virům poškozující nervovou tkáň,posiluje nervovou a lymfatickou soustavu,srdce,krevní oběh a svalstvo, zmírňuje bolesti všeho druhu.

Turmalín - skoryl kámen černé barvy, jehož největší síla tkví v rozbíjení organickcých, emocionálních, mentálních i duchovních blokád, které nám brání ve všech rovinách zdravě a čistě žít. Vzhledem k pyroelektrické a piezoelektrické vlastnosti má ze všech černých kamenů podobných vlastností vejvětší očistnou a léčebnou sílu. Jeho pomocí se jednak dobereme temných hloubek svého podvědomí, kde rozbíjí ,uvolňuje a svádí ven blokády, které nás citově a mentálně zatěžují, na straně druhé čistí veškerá propojení mezi jednotlivími centry,aby mohla energie mezi nimi bez zábran protékat. S dlouhými tenkými krystaly můžeme i ůspěšně odstraňovat energetické blokády nejrůznějšího druhu a povahy v těle, přičemž negativní energii odvádíme konci krystalůk zemi, kde ji snáze uzemníme.